Почетна страна | Нова врска | Категории
Форум | Оцени ме™
Регистрација | Пријава | Корисници
ПОСЕБНО ИЗБРАНО...


Jay Patel


ФОРУМ

Sporoиil: Pet Shop hrana za pse i macke Ljubimetz
Sporoиil: Online Filmovi
Sporoиil: Gotovi seminarski, maturski, maturalni i diplomski radovi iz raznih oblasti
Sporoиil: Најнов ремикс: Billy Zver - Ti Nemas Pojma (DJ Ljupce1982 Remix)
Sporoиil: South Park
Sporoиil: online prodavnici
Sporoиil: igrice - download
Sporoиil: filmovi - download
Страница: 1 2
Sporoиil: 32 bitni mikroprocesori
Sporoиil: HEROES сезона 3 - download
Сите пораки


ОТКАЧЕН ТИП

mozoce


ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

Животот на едно велосипедско седло 1
Поврзување на филмовите од Леонардо ДиКаприо 1
Еве ја ’Империја’ - нашата евровизиска песна! 1
Милијарда фрејмови во секунда 1
Уличен музичар со електрична гитара 1
Го слупа Ламбoрџинито 1
Твојот Тарот 1
Девојкава се отепа обидувајќи се да се ’вози‘ на столче 1
Аудиција на необичен пар 1
DollarShaveClub 1


TOP 10 ВРСКИ

Во Русија вака се оди на школо
Во Русија вака се оди на школо 421
Strip Poker with Ava 2 227
http://www.sportski.mk/ronaldo-mesi-ne-samo-eden-e-fenomen 182
Цар на патиштата со бисерен глас: Има музика, нема смрт бе, ало… 170
Се сончаше топлес на покривот, но комшијата има GoPro и квадкоптерче 161
Стара коска – му одржа лекција во рингот на младиот „петел“ 156
Постар пар секоја година правеше иста фотографија - последната фотка трогнува 105
За прв пат во историјата: Реклама посветена на сексот 91
Враќање на Баба Планина – есенско уживање на планинските импресии 81
„Биди како водата“: Филозофијата на метафората за приспособливоста на Брус Ли 77


ОЦЕНИ МЕ™ КОМЕНТАРИ

Melita
Melita 6
DamieN 1
vlatko24 1
Maicka 4
Gabi 11
marija84 13
Milan 4
viewpoint 2
mozoce 2
Kuman 2


MALI OGLASIАНКЕТА

Дали ви се допаѓа Нема Грешка
Апсолутно, ова е најдобриот портал: 0 Гласови (0%)
Прекрасно место за забава: 0 Гласови (0%)
Добро е, не е лошо: 0 Гласови (0%)
Ништо посебно: 0 Гласови (0%)

Вкупно гласови: 88


ДОДАТНО

ДОДАЈ МЕЃУ ФАВОРИТИТЕ
Почетна страна
Развлечи ја страната

Nemagreљka RSS


 
КАТЕГОРИИ

Глупости
Забавно
Игри
Реклами
Раја
Коли
Момци
Кул
Невести
Флеш
Актуелно
Шокантно

Прикажи ги врските за возраст 16+
МУАБЕТ КУТИЈА™


ONLINE

0 регистрирани
26 гости
0 скриени


26 вкупно

НОВИТЕТИ

16.06.2008:
Размена на банери

24.03.2008:
Преселба на нов сервер

17.12.2007:
Нема Грешка на MyMiniCity

14.03.2007:
Раскажете за Нема Грешка

14.03.2007:
Како да ставам нова врска?


ДОДАЈ НОВА ВРСКА

За додавање мора да бидете пријавени како корисник на порталот. По пријавувањето кликнете на нова врска.


РАЗМЕНА


Страна: 1 2 3 4 ...Следна страна >
http://www.sportski.mk/ronaldo-mesi-ne-samo-eden-e-fenomen Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 182 | Коментари: 0
Роналдо. Луис Назарио да Лима, или „Феноменот“, како сакате! Со должна почит кон Меси и Кристиано, но техниката на Бразилецот е ненадминлива.

Patek Philippe Grandmaster Chime 5175 - перфекција од 2,6 милиони швајцарски фра Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 60 | Коментари: 0
Patek Philippe Grandmaster Chime 5175 - модел кој „тежи“ 2,5 милиони од швајцарските франци, лансиран по повод 175-годишнината од брендот – најкомплицираното ремек дело на производителот.

Стара коска – му одржа лекција во рингот на младиот „петел“ Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Раја | Автор: admin
Видено: 156 | Коментари: 0
Уште еден пример како доказ за наравоучението – не ги потценувајте старите фраери.

Хрватски боксер нокаутираше судија Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Шокантно | Автор: admin
Видено: 138 | Коментари: 0
Деновиве во Загреб се одржува европското првенство за јуниори во аматерски бокс, а во центарот, поради скандалозно однесување, се најде еден млад хрватски боксер Видо Лончар.

Враќање на Баба Планина – есенско уживање на планинските импресии Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 81 | Коментари: 0
Планинарска тура Љубојно – Големо Езеро – Љубојно. Фантазмагории од бои, сцени, мотиви и импресии по преспанските падини на Баба Планина. Нам веќе драга и омилена дестинација – премин од Преспа кон пелагонискиот крај преку подпелистерските дразби – средно тешка планинарска тура со фино маркирана траса со релативно редовна и добра маркација. Многу облаци, многу шумски пејзажи, многу врвови, вода, магли, сонца и многу есен…многу есен. Баба – како стара мудрост, мистична и моќна.

Цар на патиштата со бисерен глас: Има музика, нема смрт бе, ало… Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 170 | Коментари: 0
Фраер зад управувачот на некое машиниште од камион, со кристален глас кој го арчи само за ќеф и со мерак, за да му биде песна патувањето.

Се сончаше топлес на покривот, но комшијата има GoPro и квадкоптерче Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Забавно | Автор: admin
Видено: 161 | Коментари: 0
Типот гарант знаел дека нешто „интересно“ и пикантно се случува на покривот од зградата, па испрати „експедиција“ да провери. Испадна дека се исплатеше.

Strip Poker with Ava 2 Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Игри | Автор: admin
Видено: 227 | Коментари: 0
Дали си подобар покераш од Ава, или имаш среќен ден? Кој кого ќе соблече?

„Танц врз кругот“ – околу 02:30 ќе бидете восхитени Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Игри | Автор: admin
Видено: 48 | Коментари: 0
Пар вешти раце го прават она кое најмногу го сакаат, на звуците од музиката, исполнувајќи ја душата со спокој и смирение.

„Биди како водата“: Филозофијата на метафората за приспособливоста на Брус Ли Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 77 | Коментари: 0
Една реплика, 40-тина секунди, и бесконечната длабочина на мудроста од мајсторот на боречките вештини и филозоф „пар екселанс“ кој пиел од изворот на мудроста од древниот Исток.


Најсекси начин на топење калории и „билдање“ мускули Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 49 | Коментари: 0
Само внимавајте, да не се „стопите“ скрос од ваквиот начин на вежбање. Еве како го прават тоа Наталија и Џеко.

Знаете ли што се случува со солзите кога плачете во вселената? Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Забавно | Автор: admin
Видено: 46 | Коментари: 0
Одговорот ќе го најдете во објаснувањето на видеото.

На крадењето му се кратки рацете – инстант кармата мава! Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Шокантно | Автор: admin
Видено: 81 | Коментари: 0
Типот првин рече дека таа му е тетка…потоа се правдаше дека нема пари да плати за возењето и слични изговори…во последната секунда се обиде да украде ташна, но вратата му ги зароби рацете и немаше кај да бега. Време беше за ќотек.

Постар пар секоја година правеше иста фотографија - последната фотка трогнува Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: deki023
Видено: 105 | Коментари: 0
Секоја година тие се фотографирани на истото место пред куќата. Цртежите претставуваат вистинска љубовна приказна. Таа е полна со надеж, радост, страв и загуба.

За прв пат во историјата: Реклама посветена на сексот Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Реклами | Автор: admin
Видено: 91 | Коментари: 0
Иако сексот како феномен и дејство нема апсолутно никаква потреба од реклама, Metropolitan Film Institute сними реклама наменета токму на сексуалниот чин, поточно на рутината во сексот.

Нов хит: Слушнете ја „Путин у Београду“ Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Глупости | Автор: admin
Видено: 48 | Коментари: 0
Путин беше во Белград во чест на 70 години од ослободувањето на градот од фашистичка окупација. Во таа чест, пародија на „Април у Београду“ од Чолиќ, наречена „Путин у Београду“.

Во Русија вака се оди на школо Додај меѓу фаворитите
Датум: 21.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: deki023
Видено: 421 | Коментари: 0
После овие фотки сигурно ќе се запрашате дали не сте ја згрешиле земјата за учење во средно училиште.

Никоја како нив: Русинките тверкаат најдобро – бујрум доказ Додај меѓу фаворитите
Датум: 15.10.2014 | Категорија: Невести | Автор: admin
Видено: 366 | Коментари: 0
Уметноста на тресењето со задникот, или како што тоа трендот милува да го нарече twerking.

Брутален летечки муај таи нокаут Додај меѓу фаворитите
Датум: 15.10.2014 | Категорија: Шокантно | Автор: admin
Видено: 222 | Коментари: 0
Еден удар со колено, директно во глава – само нокаутираниот си знае колкави оштетувања здоби.

Хипнотизирачки: Гради кои „танцуваат“ на Моцарт Додај меѓу фаворитите
Датум: 15.10.2014 | Категорија: Невести | Автор: admin
Видено: 177 | Коментари: 0
Сара Х со својата необична вештина и талент кој го поседува лесно ќе ве хипнотизира. Еве како нејзините гради „танцуваат“ на Мала ноќна музика од Моцарт.

Следна страна >
Страна:
НемаГрешка™ 2006 - 2011
контакт | ЧПП